/

Hikmicro jest wiodącym chińskim dostawcą podzespołów i rozwiązań termowizyjnych na całym świecie, którego produkcja rozwija się nieprzerwanie od ponad 12 lat. Cały proces produkcyjny realizowany jest w ramach własnej działalności, dzięki czemu firma nie tylko oferuje gotowe produkty, ale również poszczególne podzespoły dla innych marek. Znaczący udział zysków firma przeznacza na działalność badawczo – rozwojową, dzięki czemu w swojej ofercie oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Hikmicro już w roku 2020 oferował detektory termowizyjne o rozdzielczości 1280×1024 przy rozmieszczeniu pixeli w technologii 12μm. Na polskim rynku producent ten jest znany głównie z szerokiej oferty urządzeń termowizyjnych dla myśliwych zarówno obserwacyjnych jak i celowniczych, a od niedawna również noktowizyjnych.

Co wyróżnia Hikmicro?

Hikmicro jako jeden z pierwszych producentów na rynku oferuje łączenie technologii termowizyjnej i noktowizyjnej w jednym urządzeniu. Ponadto jako jeden z nielicznych producentów termowizyjnych na rynku oferuje swoje urządzenia z ultra niskim parametrem czułości termicznej poniżej 20mK, co przekłada się na bardzo szczegółowy obraz. Użytkownicy produktów Hikmicro wyposażonych w moduł wi-fi mogą również korzystać z aplikacji mobilnej HIKMICRO SIGHT i tym samym zyskać dostęp do funkcji podglądu jak również aktualizacji oprogramowania.

Dlaczego warto zaufać marce Hikmicro?

Produkty Hikmicro wyróżniają się wysoką jakością, o czym świadczyć może 3 letnia gwarancja. Dodatkowo firma posiada serwis i dystrybucję w Polsce, a także zespół ekspertów i praktyków w wielu krajach. Firma z całą pewnością śledzi i analizuje uwagi użytkowników, co widać w udostępnianych kolejnych wersjach aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Bez wątpienia produkty Hikmicro charakteryzują się bardzo dobrą relacją ceny do jakości, a także innowacyjną technologią.

IKONKA SZYBKA DOSTAWA
SZYBKA DOSTAWA

PONAD 90 % PRZESYLEK NASTEPNEGO DNIA

BEZPIECZENSTWO
BEZPIECZEŃSTWO

PŁATNOSCI I STRONY ZABEZPIECZONE SSL

DORADZAMY
DORADZIMY

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ. DORADZIMY

PROSTY ZWROT
PROSTY ZWROT

14 DNI NA ZWROT TOWARU

DARMOWA DOSTAWA
DARMOWA DOSTAWA

ZAMOWIENIA POWYZEJ 350 PLN DOSTARCZAMY GRATIS

PRZEJDŹ DO:

PRZEJDŹ DO KATEGORII:
logo white
KONTAKT
POLECAMY