/

Firma Infiray choć rozpoczęła swoją działalność zaledwie 7 lat temu, to szybko osiągnęła status lidera innowacyjności na rynku termowizji i noktowizji. Aktualnie firmę tą można sklasyfikować w pierwszej trójce urządzeń termowizyjnych na świecie pod względem jakości obrazu. Zarówno siedziba firmy jak i cała produkcja znajduje się w Chinach.

Co wyróżnia firmę Infiray?

Infiray jest niezależnym producentem wszystkich kluczowych komponentów termowizyjnych od detektorów i modułów termicznych, po czujniki podczerwieni i układy scalone. Z firmą tą współpracuje również wiele znanych europejskich marek klasycznej optyki wykorzystując poszczególne podzespoły, a nawet kompletne produkty. Urządzenia tego producenta możemy spotkać zarówno w łowiectwie i wojskowości, jak również w systemach monitoringu oraz produkcji maszynowej.

Dlaczego warto zaufać marce Infiray?

Bez wątpienia Infiray chce konkurować na rynku jakością obrazu i w tym zakresie inwestuje duże środki w najnowszą technologię. W 2021 roku firma zaprezentowała pierwszy na świecie detektor podczerwieni  o rozdzielczości 1920 x 1080 przy rozmiarze pixela 8 μm. Aktualnie na naszym rynku firma oferuje szeroki asortyment sprzętu optoelektronicznego zarówno w formie celowników, jak i monokularów i nasadek. 

 

IKONKA SZYBKA DOSTAWA
SZYBKA DOSTAWA

PONAD 90 % PRZESYLEK NASTEPNEGO DNIA

BEZPIECZENSTWO
BEZPIECZEŃSTWO

PŁATNOSCI I STRONY ZABEZPIECZONE SSL

DORADZAMY
DORADZIMY

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ. DORADZIMY

PROSTY ZWROT
PROSTY ZWROT

14 DNI NA ZWROT TOWARU

DARMOWA DOSTAWA
DARMOWA DOSTAWA

ZAMOWIENIA POWYZEJ 350 PLN DOSTARCZAMY GRATIS

PRZEJDŹ DO:

PRZEJDŹ DO KATEGORII:
logo white
KONTAKT
POLECAMY