MOŻESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ!

TERMOWIZORY, NOKTOWIZORY, LORNETKI, LUNETY

MOŻESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ!

TERMOWIZORY, NOKTOWIZORY, LORNETKI, LUNETY

STRONA GŁÓWNA / NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

NAJCZĘŚCIEJ

KUPOWANE

Nie eksperymentuj. Przy wyborze sprzętu z tak szerokiej oferty korzystaj z doświadczeń innych. Obiektywne lub nawet subiektywne opinie mogą pomóc w wyborze To rynek najlepiej weryfikuje jakość produktu.
Sprawdź!

Luneta termowizyjna Pulsar Thermion 2 XQ50 oparto o przetwornik wykonany w technologii 17 µm o rozdzielczości 384×288 pikseli. Powiększenie optyczne 3,5x i może być zwiększone cyfrowo do 14x.
Luneta noktowizyjna Pulsar Digex C50 to najnowszy model cyfrowy lunety umożliwiający obserwacje w kolorze zarówno w dzień i w nocy. W ciągu dnia Pulsar Digex C50 wyświetla obraz w kolorze. W ciemności jednym przyciskiem
Termowizor IRay XEye E3 Max V2 został wyposażony w niezależny detektor Vox o wysokiej rozdzielczości 384×288 pikseli ( o rozmiarze piksela 12um) i masywny obiektyw 35mm z możliwością ręcznego ustawienia ostrości.
Pulsar Talion XQ38 to niewielki kompaktowy celownik termowizyjny firmy Pulsar. Jego rozmiary w połączeniu z zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi umożliwiają efektywne celowanie oraz wygodę użytkowania.
Monokular termowizyjny Pulsar Axion 2 XQ35  to kompaktowe urządzenia obserwacyjne umożliwiające wykrywanie obiektów dzięki analizie różnicy temperatur, zarówno w dzień jak i w nocy. Termowizory Pulsar Axion 2 XQ35 pozwalają na wykrycie obiektów ze znacznych odległości
logo white
KONTAKT
POLECAMY