/

Pulsar to firma stanowiąca integralną część grupy Yukon Advanced Optics Worldwide (YAOW) z siedzibą na Litwie. Od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji urządzeń optoelektronicznych głównie na potrzeby rynku cywilnego. Jest niewątpliwie liderem w branży noktowizji cyfrowej i termowizji eksportującym swoje produkty głównie na rynek europejski i do USA. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż cały cykl produkcyjny optoelektroniki realizowany jest w ramach jednej produkcji od przełączników po sensory termowizyjne. Dzięki temu firma nie tylko inwestuje we własną technologię, ale również wyznacza standardy i kierunki rozwoju dla całej branży.

Z jakich produktów znany jest Pulsar?

Bez wątpienia sztandarową grupą produktów firmy Pulsar są cyfrowe urządzenia obserwacyjne i celownicze dedykowane dla myśliwych. Wiele modeli optoelektroniki było pionierami w zakresie łączenia nowych technologii jak chociażby zintegrowanie noktowizora z dalmierzem laserowym. To właśnie w grupie YAOW narodziła się koncepcja budowania celowników optoelektronicznych o formie korpusu klasycznych lunet, która na przestrzeni ostatnich lat upowszechniła się na całym rynku. Pulsar położył również kamień węgielny pod produkcję kompaktowym monokularów termowizyjnych, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród myśliwych, a także obserwatorów przyrody.

Co sprawia, że Pulsar jest jedną z najbardziej popularnych marek na rynku?

Wiele rozwiązań technologicznych od palety kolorystycznej po zaawansowane funkcje poprawy obrazu to patenty Pulsara, których nie znajdziemy u innych producentów. Grupa YAOW opracowała również własną aplikację mobilną Stream Vision do bezprzewodowej integracji telefonu z produktami Pulsar i Yukon wyposażonych w moduł wi-fi. Firma potrafi również zaskoczyć swoich użytkowników aktualizacjami oprogramowania, które nie tylko niwelują błędy, ale również potrafią znacząco poprawić jakość obrazu.

Co wyróżnia Pulsara na rynku optoelektroniki łowieckiej?

Dzięki kompleksowej ciągłości procesu produkcyjnego urządzenia Pulsar klasyfikowane są jako produkty najwyższej jakości. Poza wysoką jakością wykonania urządzenia Pulsara wyróżnia również 3 letnią gwarancja. Producent z uwagą śledzi także uwagi użytkowników swoich produktów, stąd kolejne wersje zarówno oprogramowania, jak i sprzętu uwzględniają wnioski powstałe podczas praktycznej eksploatacji. Spośród urządzeń noktowizyjnych jak i termowizyjnych produkty Pulsar wyróżniają się także unikalnym wzornictwem oraz wyjątkową jakości wyświetlonego obrazu. Urządzenia celownicze YAOW projektowane są głównie do zastosowań łowieckich, a więc muszą sprawnie działać nawet z bronią w dużych kalibrach. Pulsar przede wszystkim stawia na jakość oraz innowacyjność i w tej kategorii jest od lat niekwestionowanym liderem.

IKONKA SZYBKA DOSTAWA
SZYBKA DOSTAWA

PONAD 90 % PRZESYLEK NASTEPNEGO DNIA

BEZPIECZENSTWO
BEZPIECZEŃSTWO

PŁATNOSCI I STRONY ZABEZPIECZONE SSL

DORADZAMY
DORADZIMY

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ. DORADZIMY

PROSTY ZWROT
PROSTY ZWROT

14 DNI NA ZWROT TOWARU

DARMOWA DOSTAWA
DARMOWA DOSTAWA

ZAMOWIENIA POWYZEJ 350 PLN DOSTARCZAMY GRATIS

PRZEJDŹ DO:

PRZEJDŹ DO KATEGORII:
logo white
KONTAKT
POLECAMY